Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Moteriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX
  • Moteriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX
Moteriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX

Moteriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX

63140-202/003-39
8057963161127
Scarpa

Moteriški žygio batai batai „Scarpa Rush TRK TX“ su Gore-Tex membrana pasižymi ryškesnėmis spalvomis ir pėdų nuovargį mažinančiomis technologijomis bei puikiu lengvumo ir stabilumo santykiu.

Spalva
Dydis
189,00 €
Pristatymo informacija:
Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!
Pristatymo laikas Lietuvoje 1-2 d.d. VIlniaus mieste 1 d.d.

Prekės informacija

Naujas vardas žygių batų kategorijoje – „Rush TRK GTX“ pasižymi ne tik ryškia išvaizda, bet ir pėdos nuovargį mažinančiomis technologijomis bei puikiu tvirtumo ir lengvumo santykiu, todėl idealiai tinka tiek trumpiems, tiek ilgesniems  žygiams. Šių moteriškų žygio batų tikslas – jūsų pėdų patogumas, todėl šie neperšlampami batai su auliuku sukurti taip, kad užtikrintų kojų komfortą, stabilumą ir lengvumą einant.

Konstrukcija:

BATVIRŠIS: 1,8 mm zomša ir tekstilė. Neperšlampama ir orui laidi Gore-Tex mebrana, kad būtumėte gerai apsaugoti drėgmės ir lietaus sąlygomis, bet pėdos galėtų kvėpuoti. Gerai priglundantis ir apspaudžiantis auliukas, apsaugantis ir įrėminantis čiurną. Sistema Autofit 3D COLLAR užtikrina, kad viršbatis gerai priglunda ir apglėbia pėdą, jos per daug neapspaudžiant.

RAIŠTELIŲ SISTEMA: iš kilpelių, fiksatoriaus ir kabliukų, kad būtų užtikrintas tolygus suveržimas išvengiant pernelyg suspaudžiamų vietų.

PADAS: naujasis „PRESA®“ padas pagamintas iš gerą sukibimą ir ilgaamžiškumą garantuojančių medžiagų, išreikšto kulno ir žygiams tinkančio protektoriaus, leidžiančiais neslysti ir prireikus stabdyti. Be to, IKS (Interactive Kinetic System) technologija, kuriai būdingos 5 smūgius sugeriančios sritys (kupolai), palaipsniui ir tikslingai palaiko ėjiko kūno svorį veiklos kalnuose metu.

VIDPADIS: DTS TPU Frame

TARPUPADIS: 3D EVA-CM

SPALVA: žalia (botanic green-provence), pilka (midgray-aqua)

Svoris: 465 g vienas 38 dydžio batas