• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Miegmaišis Marmot Ironwood 20

  Miegmaišis Marmot Ironwood 20

  9009273873LZ
  889169490262
  Marmot

  Marmot Ironwood 20 miegmaišis su 650 ančių pūkų užpildu, šiltas ir lengvas, idealiai tinka stovyklavimui ir žygiams.

  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  "Marmot" siekia, kad kiekvienas gaminys būtų geriausias savo klasėje šiluma, apsauga ir naudojimo paprastumu.

  Lengvas, bet šiltas miegmaišis, skirtas kelionėms su kuprine, stovyklavimui ir kitai veiklai lauke; pripildytas sertifikuotų 650 pūkų su "Down Defender" technologija, užtikrinančia atsparumą vandeniui, šis miegmaišis patogus net ir drėgnomis sąlygomis. Miegmaišis puikiai susipakuoja, todėl jis tinkamas susidėti į kuprinę ir pasiimti kartu į žygį. Jis suformuotas pagal kūną, mumijos formos: kad turėtumėte papildomos vietos kojoms ištiesti, miegmaišis sukonstruotas su anatomiškai suformuota pėdų erdve, užtikrinančia optimalią šilumą ir komfortą.

  Trijų sezonų miegmaišis, kurio ekstremali šilumos riba yra -12 laipsnių, turi papildoma ventiliacijos sistema dėl užtrauktuko kitoje pusėje, su kuriuo galėsite susireguliuoti šilumos kiekį pagal save. Šiame miegmaišyje yra vidinė kišenė, kad būtų galima lengvai pasiekti smulkius daiktus, taip rinkinyje yra maišelis, kad būtų patogu transportuoti ir laikyti.

  Šoninės šoninės siūlės apjuosia kūną, kad būtų maksimaliai šilta; tamprios trikotažo pertvaros tarp pūkų išlaiko izoliaciją savo vietoje, ribodamos šalčio vietas; apykaklė su pūkuotu pamušalu apsaugo nuo šilumos praradimo miegant.

  Išorinė medžiaga: Nailonas, poliesteris.

  Temperatūros rodiklis:

  Komforto temperatūra: -7 °C

  Žemiausia komforto temperatūra: -12 °C

  • Komforto temperatūra yra nustatyta pagal žemiausią temperatūrą, kurioje moteris (25 m. / 60 kg / 160 cm) gali komfortiškai miegoti.
  • Ribinė temperatūra apskaičiuota pagal žemiausią temperatūrą, kurioje suaugęs vyras (25 m. / 70 kg / 173 cm) gali komfortiškai miegoti.
  • Ekstremali temperatūra yra tik suaugusios moters išgyvenimo temperatūra. Miegui netinkama, bet šešias valandas ji išliks gyva be rizikos mirti nuo hipotermijos.

  Miegmaišis tinkamas ūgiui: 183 cm

  Svoris: 1,36 kg

  Prekės ypatybės

  Svoris 1,36 kg
  Užpildas 650 pūkai
  Užsegimo pusė Kairėje