• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Opinel anglinio plieno peilis Nr.7 buko rankena

  Opinel anglinio plieno peilis Nr.7 buko rankena

  PR00000080412
  3123841130709
  Opinel

  Opinel kišeninis peilis Nr.7 buko rankena ir anglinio plieno ašmenimis

  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Pristatymo laikas Lietuvoje 1-3 d.d. Užsakytas prekes iki 14:00 val. išsiųsime tą pačią dieną.

  Prekės informacija

  Opinel kišeninis peilis Nr.7 anglinio plieno ašmenimis  - patikimas ir tvirtas pagalbininkas bet kokioje situacijoje.Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel  kišeninio peilio Nr.7 geležtės ilgis  - 8 cm, ji pagaminta iš anglinio plieno. Pirmieji Opinel kišeniniai peiliai buvo pagaminti būtent iš anglinio plieno. Iš šio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei tvirtumu. Anglies kiekis tokiame pliene - apiei 0,90 %, todėl ašmenys yra labai tvirti, gerai išlaiko aštrumą ir lengvai galandasi. Anglinis plienas iš pradžių lydomas Vokietijoje, o vėliau lydinys galutinai apdirbamas Prancūzijoje

   Anglinio plieno peilius reikia labiau prižiūrėti nei Opinel peilius iš nerūdijančio plieno. Opinel kišeninių peilių iš anglinio plieno rekomenduojama nelaikyti drėgnoje aplinkoje, po panaudojimo gerai nusausinti ir sutepti. Visos geležtės iš anglinio plieno su laiku gali oksiduotis ir įgauti tamsiai pilką spalvą – tačiau tai nekenkia aštrumui ar peilio kokybei.

  Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.   

  Rankena 

  Rankenoms „Opinel“ dažniausiai renkasi paprastojo buko medieną. Prancūzijos ūkiuose auginami bukmedžiai yra kieti, atsparūs išoriniams veiksniams ir lengvai apdorojami. Mediena atrodo vienalytė, o šviesi jos spalva gali varijuoti nuo geltonos iki rausvos. Buko medieną galima atpažinti iš gausių tamsių brūkšnelių. Siekiant rankeną apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų, ji nulakuojama. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel kišeninis peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti Opinel kišeninius peilius galite rasti šiame puslapyje