• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Kišeninis peilis dekoruota rankena Opinel Nr.8 Stainless Steel Engraving Hiking

  Kišeninis peilis dekoruota rankena Opinel Nr.8 Stainless Steel Engraving Hiking

  DR000654123
  3123840021862
  Opinel

  Opinel kišeninis peilis Nr.8 buko rankena, dekoruota kalnų žygio taku

  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Opinel kišeninis peilis Nr.8  buko  rankena, dekoruota kalnų žygio taku ir nerūdijančio plieno ašmenimis  - patikimas ir tvirtas pagalbininkas bet kokioje situacijoje bei puiki dovana. Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel kišeninio peilio Nr.8 geležtės ilgis  - 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.   

  Rankena 

  Bukas yra dažniausiai Opinel rankenų gamybai naudojama mediena. Bukas iš Prancūzijos yra kietas, patvarus ir lengvai apdirbamas. Išvaizda vienalytė, šviesi spalva svyruoja nuo geltonos iki rausvos. Jam būdinga daugybė mažų tamsių brūkšnelių. Rankena yra dekoruota kalnų žygio taku ( išgraviruota lazeriu).

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti kišeninius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje