• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Gėrimo sistema Deuter Streamer 2L

  Gėrimo sistema Deuter Streamer 2L

  3960121 0000 0
  4046051119397
  Deuter

  Į kuprinę įstatoma gėrimo sistema (gertuvė pūslė) „Deuter Streamer“ itin patogi per žygius, nes norint atsigerti nereikia sustoti.

  Talpa
  40,00 €
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  Naudojant gėrimo sistemą „Deuter Streamer“ žygio metu nereikia sustoti, nusiimti kuprinės ar išsitraukti gertuvės. Sistema padaryta taip, kad per vamzdelį ir kandiklį vandenį ar kitą gėrimą galima gerti fizinės veiklos metu. Pritaikyta naudoti su „Deuter“ kuprinėmis, bet tinka įstatyti ir į kitas kuprines, turinčias gėrimo sistemos kišenę ir vamzdelio išvedimo angą. Gaminant nenaudojami BPA ir PFC.

  Gėrimo sistemos, pagamintos „SOURCE“, privalumai:

  • Nekeičia skonio: pūslės ir vamzdelio vidus lygus it stiklas. Tokia molekulinė struktūra užtikrina, kad į medžiagą neįsigeria joks skonis, gertuvė higieniška ir lengvai valoma.
  • Apsauga nuo bakterijų „Grunge-GuardTM“: šis specialus dangos sluoksnis gertuvės viduje neleidžia plisti bakterijoms.
  • Lengvai valoma: plati anga leidžia lengvai pripildyti gertuvę skysčio ir lengvai ją išplauti. Uždaroma specialiu užstumiamu spaustuku, užtikrinančiu visišką gertuvės hermetiškumą.
  • Apsauga nuo purvo: vamzdelio kandiklis apsaugotas nuimamu dangteliu. 

  Talpa: 3 litrai / Matmenys: 42 x 21 cm / Svoris: 185 g

  Talpa: 2 litrai / Matmenys: 35 x 19 cm / Svoris: 175 g