• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vaisinė arbata Teabrewer - Ginger and Lemon

  Vaisinė arbata Teabrewer - Ginger and Lemon

  1445236949628801
  Grower’s Cup

  Teabrewer siūlo Jums LAISVĘ mėgautis gurmaniška, imbiero ir citrinžolės skonio plikoma arbata, kad ir kur bebūtumėte.

  1,99 €
  Išparduota
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Pristatymo laikas Lietuvoje 1-3 d.d. Užsakytas prekes iki 14:00 val. išsiųsime tą pačią dieną.

  Prekės informacija

  APIE ARBATĄ:

  Šioje nuostabioje žolelių arbatoje imbiero skonį papildo citrinžolės šviežumas, o subtilūs prieskoniai maloniai sušildo gomurį. Užburiantis arbatos aromatas nukelia į prisiminimus apie žvaigždėtas vasaros naktis Indijoje. Ryškus imbiero skonis sušildo nuo galvos iki kojų pirštų galiukų.

  Sudėtis
  Imbieras*, obuolių gabaliukai*, citrinžolė*, erškėtrožių žievelės*, saldymedžio šaknis*, citrusų žievelės*, natūrali kvapioji medžiaga, citrinos rūgštis, medetkų žiedlapiai*
  / *sertifikuotas organinis produktas iš ne ES žemės ūkio

   Dilema

  Dinamiškas, neretai įtemptas gyvenimo būdas verčia ieškoti kompromiso tarp greito, tačiau kokybiško maisto ir gėrimų. Arbatos mėgėjams gali būti tikras iššūkis surasti gurmanų KOKYBĘ atitinkančią arbatą, o norint PATOGUMO dažniausiai tenka rinktis prastos kokybės ir skonio arbatą maišeliuose.

  Inovatyvus ir išskirtinis sprendimas


  Teabrewer – turtingo skonio ir nepaprastos kokybės stambialapė arbata, pasižyminti tokiu pačiu sodriu skoniu, kaip užplikius gerame arbatinuke, tačiau kartu patogaus naudojimo, kaip ir arbata pakeliuose.

  Aukščiausios kokybės stambialapė arbata VS arbata pakeliuose

  Dauguma žmonių net nenutuokia kaip kokybės atžvilgiu skiriasi stambialapė arbata nuo arbatos pakeliuose. Tikriesiems arbatos mėgėjams lyginti šias dvi arbatos rūšis būtų tas pats, kaip lyginti aukščiausios kokybės kavą su tirpia kava.
  Teabrewer pateikia tik aukščiausios kokybės stambialapę arbatą. Pavyzdžiui, vaisinėse arbatose yra tikri džiovinti vaisiai ir/ar uogos. Žolelių arbatų mylėtojai džiaugsis natūraliais sudėtyje esančiais prieskoniais ir žolelėmis.
  (Pabrėžiame: apačioje pavaizduoti arbatų pavyzdžiai yra tikrų dydžių / atitinka realias proporcijas)

  Inovacija, keičianti žaidimo taisykles!

  Teabrewer arbatos plikymo principas yra lygiai toks pats, kaip ir plikant arbatą arbatinuke. Plikant užtikrinamas 100% tiesioginis karšto vandens ir stambialapės arbatos kontaktas. Todėl arbatos lapeliai, vaisiai ar žolelės gali natūraliai ir veiksmingai atskleisti geriausias savo savybes bei skonį.
  Tuo tarpu arbatos maišelių turinį dažniausiai sudaro prastos kokybės arbatžolės, kurių skonio pagerinimui pridedama dirbtinių aromatinių medžiagų, suteikiančių nenatūralų kvapą. Net nereikia akcentuoti, jog toks arbatos skonis savaime nuvilia.

  Patarimas: Patiekus pirmąjį arbatos puodelį, plikymo procesas bus sustabdytas, nes likęs vanduo bus žemiau filtro su jame esančiomis arbatžolėmis. Taip išvengsite arbatos kartumo.
  Nuostabaus skonio šalta arbata!
  Vaisines ir žolelių arbatas galite gerti ir šaltas! Skonis išties išskirtinis – tiesiog atvėsinkite arbatą šaldytuve arba pateikite atšaldytą su ledo gabaliukais. Skanaus!:)

  ORGANINĖ IR NATŪRALI / BE dirbtinių kvapiklių / BE cukraus / Be saldiklių


  Atidarome – užplikome – pateikiame!

  Užplikyti 2 puodelius ypatingos arbatos dar niekad nebuvo taip lengva!
  Tereikia įpilti karšto vandens į Teabrewer pakuotę. Po 3-6 minučių arbata paruošta!

  Inovatyvusis filtras
  Filtras sukurtas taip, kad užplikymo procesas būtų nutraukiamas patiekus pirmąjį puodelį arbatos – kai vanduo atsiduria žemiau fitro. Todėl galite neskubėdami mėgautis arbatos puodeliu, nesibaimindami, jog likusi arbata taps kartesnė.


  Daugkartinio panaudojimo!

  Priklausomai nuo arbatos rūšies, galite plikyti tą pačią arbatą 2-4 kartus. Panaudojus arbatą, galite arbatžoles išmesti, išskalauti filtrą ir leisti jam išdžiūti, o po to įpilti savo mėgstamų arbatžolių.

  Teabrewer pakuotė gaminama iš popieriaus, viduje padengto PE folija. Praktiškai, principas toks pats, kaip ir kartoninio pieno pakelio. Pabrėžiame, jog pakuotėje nėra aliuminio ir visi mūsų gaminiai buvo sukurti su didžiausia pagarba gamtos išsaugojimui.

  Sukurta mėgautis, kad ir kur bebūtum!

  Teabrewer siūlo Jums LAISVĘ mėgautis gurmaniška arbata, kad ir kur bebūtumėte.
  Teabrewer arbata – tai ne tik gėrimas, bet ir nauja patirtis, kurią galite išbandyti namuose, keliaudami, darbe, universitete, atostogaudami, stovyklaudami ir t.t. Kitaip sakant: tobula ZEN – akimirka esant įtemptai dienotvarkei!