• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Skridinys CT CRIC Pulley/Rope Clamp

  Skridinys CT CRIC Pulley/Rope Clamp

  2D67400WBSHCTST
  8057733309582
  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  Daugiafunkcinis kilimo virve įtaisas su integruotu skirdiniu, skirtas alpinizmui, aukštalipiams ir gelbėjimo darbams.

  Savybės:

  Universalumas, kompaktiškas dydis ir paprastas naudojimas leidžia iki minimumo sumažinti laiko, medžiagų ir vietos poreikį atliekant manevrus virve.

  Juo galima kilti virve pagal EN 567 / EN 12841-B standartus.

  Galima naudoti kaip paprastą skridinį kroviniui kelti ar perkelti pagal EN 12278 standartą.

  Galima tiesiogiai kelti krovinį, kurti polispastą ir savarankiškai gelbėti žmogų, pavyzdžiui, nukentėjusįjį, įkritusį į plyšį (fiksavimo traukimo skridinio režimas).

  Kai naudojate prietaisą kaip skirdinį, virvė gali laisvai judėti abiem kryptimis; kai naudojamas traukimo režimas, virvė gali judėti tik viena kryptimi, o priešinga kryptimi yra užfiksuota.

  Nesudėtingas atidarymas atleidimo mygtuku leidžia greitai įrengti prietaisą ant virvės, nesvarbu, kokiu režimu jis bus naudojamas, net ir mūvint pirštines ar dirbant sudėtingomis sąlygomis.

  Įrengtas plieninis kumštelis su dantukais, kurie mažiau dėvisi, bet veiksmingai blokuoja virvę. Be to, turi du griovelius, kurie sumažina nešvarumų kaupimąsi, todėl bet kokiomis sąlygomis (purvina, sušalus virvė ir t. t.) labai veiksmingai išlaiko skridinį ant virvęs.

  Svoris: 150 g.