• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Kelioninė patalynė COCOON TravelSheet 100% Thermolite Radiator

  Kelioninė patalynė COCOON TravelSheet 100% Thermolite Radiator

  TLRT75
  799696108274
  Cocoon

  "Thermolite EcoMade Radiator TravelSheets" - tai itin greitai džiūstanti, drėgmę praleidžianti ir labai gerai izoliuojanti kelioninė patalynė. 

  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  "Thermolite EcoMade Radiator TravelSheets" - tai itin greitai džiūstanti, drėgmę praleidžianti ir labai gerai izoliuojanti kelioninė patalynė. Ji padidina jūsų miegmaišio temperatūrą 9 °C!

  Savybės:

  • be šoninės atidarymo angos, kad būtų išlaikyta šiluma ir našumas
  • kišenė pagalvei

  Medžiaga: "Thermolite EcoMade" medžiaga užtikrina šilumą ir komfortą, ir yra lengviausio svorio, net kai yra sušlampa. Jos tuščiaviduriai pluoštai sulaiko orą, todėl geriau izoliuoja. Thermolite EcoMade džiūsta 20 % greičiau nei kiti izoliaciniai audiniai ir 50 % greičiau nei medvilnė. Medžiaga nuvalo drėgmę nuo odos į audinio paviršių, kur ji greičiau išgaruoja.

  "Thermolite EcoMade" yra 100 % perdirbta.

  COCOON kelioninė patalynė padidina miegmaišio temperatūrą iki 9°C. Temperatūra gali skirtis vienu laipsniu Celsijaus į bet kurią pusę.

  Priežiūra: Skalbkite skalbimo mašinoje (30°C). Nebalinti. Galima valyti cheminiu būdu, džiovinti džiovyklėje (mažoje temperatūroje) ir lyginti. Spalvas skalbkite atskirai.

  Išmatavimai: 220 x 85 cm

  Svoris: 460 g

  Išmatavimai supakavus: 16 x 10 cm