• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Miesto kuprinė Deuter Infiniti Rolltop
  Miesto kuprinė Deuter Infiniti Rolltop

  Miesto kuprinė Deuter Infiniti Rolltop

  681012222790
  4046051128382
  Deuter

  14 litrų talpos iš gamybinių atraižų pagaminta miesto kuprinė užsukamu viršumi „Deuter Infiniti Backpack“ – planetos tausojimui ir jūsų patogumui.

  Spalva
  12,00 €
  -40% 20,00 €
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  Pasitikite dieną stilingai ir ramia sąžine! 14 litrų miesto kuprinė „Deuter Infiniti Rolltop“ išsiskiria savo dizainu – užsukamu viršumi, kuris leidžia reguliuoti kuprinės tūrį. Kuprinė pagaminta tik iš gamybinių atraižų, papildomai nesunaudojant naujų išteklių. Be asmeninių daiktų, dokumentus ir nešiojamą kompiuterį galite laikyti vidiniame skyriuje. Reguliuojamos petnešos ir užsukamas viršus prisitaiko pagal kuprinės turinį.

  10% nuo „Deuter Infiniti“ serijos gaminių pardavimų atitenka aplinkosaugos projektais visame pasaulyje besirūpinančiai organizacijai „1% for the Planet Member“.

  Daugiau informacijos apie šią organizaciją: www.onepercentfortheplanet.org

  Savybės:

  • Dokumentų skyrius
  • Užsukamas viršus reguliuoti kuprinės talpą
  • Reguliuojamo ilgio petnešos prilaiko užsukamą viršų
  • Pagaminta iš gamybinių atraižų

  Audinys:

  „Deuter Infiniti“ serijos kuprinės ir krepšiai pagaminti iš funkcionalių audinių, naudojamų kuprinėms, atraižų. Gaminius siuvant atliekantis audinys, kuris kitaip būtų išmetamas, panaudojamas pagaminti kitas kuprines ir krepšius, taip tausojant gamtą. Tokie gaminiai gali skirtis savo išvaizda, tačiau jų kokybė ir funkcionalumas visada nuodugniai išbandomi, kad galutinis produktas atitiktų aukštus kokybės reikalavimus.

  Išmatavimai:
  64 / 27 / 8 cm
  Nugaros ilgis:
  38–54 cm

  Prekės ypatybės

  Talpa 14 l
  Svoris 345 g