• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Sekatorius Opinel Pruner

  Sekatorius Opinel Pruner

  PR0000008047
  3123840016271
  Opinel

  Būtinas aksesuaras sodo entuziastams ir augalų mylėtojams.

  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  Trijų padėčių rankinis sekatorius, kurio dydis pritaikytas pagal šakų skersmenį ir rankos dydį.

  Sekatoriuje yra nerūdijančio plieno ašmenys, kurių pjovimo galia 20 mm, su buko medienos rankena. Sekatoriuje yra uždarytos padėties fiksavimo sistema. Rankena pasižymi apsauga iš poliamido, kad būtų patogus laikymas ir būtų saugu laikyti ranką.

  Geležtis: Kietumas 55-57 HRC. Europos kilmės.

  OPINEL peiliukams naudojamas nerūdijantis plienas yra optimalios kokybės, kad būtų užtikrintas ir didelis atsparumas korozijai, ir aukštos savybės. 

  Ašmenys pasižymi puikiu aštrumu ir dideliu atsparumu dilimui (nusidėvėjimui), todėl gali nuolat kontaktuoti su kietomis medžiagomis, pavyzdžiui, keramika, ir jų nereikia iš naujo galąsti. Nerūdijančiojo plieno privalumas tas, kad įprastomis naudojimo sąlygomis jam, skirtingai nei angliniam plienui, nereikia specialios priežiūros. Nepaisant to, jo galimybės gali būti ribotos, kai jis ilgą laiką liečiasi su agresyvia aplinka (rūgštimi, sūriu vandeniu, plovikliais...).

  Rankena: Opinel rankenoms gaminti dažniausiai naudojama buko mediena. Iš Prancūzijos kilęs bukas yra kietas, patvarus ir lengvai apdirbamas. Jo šviesi spalva varijuoja nuo geltonos iki rausvos. Medienai būdinga daugybė mažų tamsių brūkšnelių.