• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Dvigulis klimėlis STS Comfort Deluxe Self Inflating Mat Double
  Dvigulis klimėlis STS Comfort Deluxe Self Inflating Mat Double

  Dvigulis klimėlis STS Comfort Deluxe Self Inflating Mat Double

  ASM2065-01221607
  9327868139729
  Sea To Summit

  Dvigulis, 10cm storio ir 6.5R šiluminės varžos kilimėlis

  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Comfort Deluxe S.I. kilimėliai yra sukurti maksimaliam komfortui ir šilumai ir atitinka išrankiausio kliento lūkesčius. Šis kilimėlis puikiai atstoja čiužinį, tad ar keliausite mašina, ar kemperiu, ant šio kilimėlio-čiužinio išsimiegosite kaip namie. Net 10 cm storio ir 6.5 R šiluminės varžos kilimėlis puikiai tarnaus visus 4 sezonus. Unikalus „Delta Core“ metodas horizontalių ertmių pagalba leidžia sumažinti net iki 40% kilimėlio svorio ir tūrio, tuo pačiu išlaikant kilimėlio struktūrinį stabilumą ir didelį miego komfortą. Dėka šios technikos viršutinis ir apatinis kilimėlio paviršiai išlieka vientisi, taip sudarant tolygią šilumos izoliaciją per visą kilimėlio ilgį. Delta Core leižia išorinį sluoksnį pilnai pritvirtinti prie užpildo, užtikrinant geresnį sluoksnių sukibimą.

  • Multi-Function S.I. itin pralaidus ventilis palengvina ne tik kilimėlio pripūtimą, bet ir supakavimą. Vienpusis ventilis neleidžia pripūstam orui pasišalinti, o ventilį įstačius kita puse - palengvina kilimėlio išpūtimą, neleisdamas isštumtam orui sugrįžti atgal į kilimėlį.
  • 10 cm storio Comfort Deluxe S.I. užtikrins itin patogų poilsį.
  • Kilimėlio viršutiniam sluoksniui naudojamas švelnus odai megztas 30D audinys, o tvirtam apatiniam sluoksniui naudojamas lengvas 30D poliesteris, laminuotas TPU.
  • Anti-slip sistema padės jums išsilaikyti, kai miegate ant nuožulnios žemės. Neslidus silikoninis atspaudas padeda miegmaišiui prilipti prie kilimėlio, o kilimėliui - prie palapinės grindų.
  • Pillow Lock™ sistema leis lengvai pritvirtinti Sea to Summit pagalvėlę.
  • Komplekte yra remonto rinkinys

  Išmatavimai:132x201cm

  Pakuotės matmenys: 25x69cm

  Prekės ypatybės

  Svoris gr. 4445
  Varžos koeficientas 6.5
  Kilimėlio dydis Dvigulis
  Tinka sezonams Žiema/ Pavasaris/ Vasara/ Ruduo