• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vaikiškas peilis My first Opinel Nr.7 rožine rankena

  Vaikiškas peilis My first Opinel Nr.7 rožine rankena

  001699
  3123840016998
  Opinel

  Peilis vaikams dažyta rožinės spalvos skroblo rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis (geležtės ilgis 8 cm).

  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Vaikiškas peilis „My first Opinel Blue“ Nr.7 rožinės spalvos skroblo rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis puikiai tiks mažiesiems nuotykių ieškotojams, konstruotojams ar gurmanams. Užapvalinta geležtė, kad naudoti būtų saugiau. Parankus pasiimti į kelionę, iškylaujant, medžio drožinėjimui, žygiui pėsčiomis ar kitoms veikloms. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel  Nr. 7 peilio geležtės ilgis  - 8 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena 

  Rankena pagaminta iš prancūziško skroblo, kurio lygi tekstūra su minimaliomis gyslomis puikiai tinka dažymui. Rankena yra lakuojama, siekiant apsaugoti medį nuo drėgmės ir purvo. Spalva - rožinė. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  My first Opinel peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).