• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vaikiškas peilis Opinel Outdoor Junior Nr. 7 chaki rankena

  Vaikiškas peilis Opinel Outdoor Junior Nr. 7 chaki rankena

  LUKL0008525
  3123840021510
  Opinel

  Peilis vaikams Nr.7 itin tvirta rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis (geležtės ilgis 7 cm).

  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Vaikiškas peilis tvirta ir labai atsparia poliamido rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis puikiai tiks mažiesiems nuotykių ieškotojams, konstruotojams ar gurmanams. Užapvalinta geležtė, kad naudoti būtų saugiau.Parankus pasiimti į kelionę, iškylaujant, medžio drožinėjimui, žygiui pėsčiomis ar kitoms veikloms. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Vaikiško peilio Nr. 7 geležtės ilgis – 7 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena 

  Stiklo pluoštu sutvirtinta spalvota poliamido rankena atspari smūgiams, drėgmei ir ekstremalios temperatūros sąlygoms (-40°C – +80°C). Pagalbos švilpuko funkcija bet kokiu oru (110 decibelų). Chaki, oranžinės spalvos rankena.

  Vaikiškas peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).