• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vyriškos pirštinės Rab Power Stretch Contact Grip Glove

  Vyriškos pirštinės Rab Power Stretch Contact Grip Glove

  QAH-53-BL-S
  821468860414
  Rab

  Šiltos, lengvos ir tamprios vyriškos pirštinės su silikonu dengtu delnu ir kondukciniais įsiuvais rodomajame piršte ir nykštyje jutiklinių ekranų valdymui.

  Spalva
  Dydžiai
  40,00 €
  Išparduota
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  „Power Stretch Contact Grip“ yra lengvos ir plonos, bet šiltos pirštinės silikonu dengta vidine plaštakos puse ir pirštais, kai reikia patogiai ką nors suimti ir geram sukibimui. Skirtos kasdieniam naudojimui pirštinės yra universalios, nes jas galima dėvėti ir vienas, ir kaip pamušalines po storesnėmis pirštinėmis. Pagamintos iš POLARTEC® Power Stretch® Pro™ audinio, kuris idealiai tinkamas užsiimant aktyvia veikla. Plona riešo dalis su tampriu „Lycra®“ leidžia pirštines patogiai apsimauti ir dėvėti su viršutiniais drabužiais. Su kondukciniu įsiuvu rodomajame piršte ir nykštyje jutiklinių ekranų valdymui. 

  POLARTEC® Power Stretch® Pro™ audinys yra pagamintas iš tvirto nailono bei viduje esančio poliesterio, kuris yra labai malonus odai. Išorinis audinys: Polartec® Power Stretch® Pro:, 241g/m²,53% poliesteris, 38% nailonas, 9% elastanas  

  Svoris: 60 g / Spalva: Juoda (Black)