• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vyr. Pirštinės RAB Geon Gloves

  Vyr. Pirštinės RAB Geon Gloves

  QAJ-01-ARM-MED
  5059913041841
  Rab

  Jei norite universalių pirštinių, kurios galėtų būti naudojamos kartu ir su kitomis pirštinėmis žiemą, Rab tamprios fliso pirštinės "Geon Glove" yra puikus draugas, kurį galima nešiotis visur.

  Spalva
  Dydžiai
  28,00 €
  Išparduota
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Naujosios "Geon" pirštinės idealiai tinka pasivaikščiojimams kalnuose, žygiams ir ilgiems, šaltiems įkopimams. Jos pasiūtos iš minkšto "Thermic™" fliso su patogia šukuota nugarine dalimi ir papildytos elastano sluoksniu, kad geriau priglustų ir būtų patogesnės. Tai audinys, kurį Rab dažnai naudoja savo greitai praleidžiančiuose drėgmę ir prakaitą pirmuosiuose sluoksniuose, todėl jis puikiai izoliuoja drėgnu oru ir užtikrina sausą visos dienos komfortą, kai darbo tempas padidėja. Hidrofobiška ir labai pralaidi orui, naujo modelio pirštinė taip pat turi minimalias siūles, kurios sumažina trintį, kai naudojama po išorine pirštine, taip pat reguliuojamą riešo dirželį, kad saugiai priglustų ir nepraleistų vėjo.

  Greitai džiūstanti ir universali naujoji pirštinė "Geon Glove" yra lengva, ištisus metus tinkama naudoti kalnuose, ir kasdien.

  Savybės:

  • Svoris: 37g
  • Termiškas šukuotas flisas, 255 g/m²
  • Minimizuota siūlių konstrukcija
  • Galima naudojama kaip atskira pirštinė arba kaip papildomas sluoksnis po kita
  • Sudėtis: 96 % poliesteris / 4 % elastanas