• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Peilis Opinel Nr.8 Laminated Red nerūdijančio plieno ašmenimis ir raudona beržo rankena

  Peilis Opinel Nr.8 Laminated Red nerūdijančio plieno ašmenimis ir raudona beržo rankena

  OPIN8SSLR
  3123840023903
  Opinel

  Peilis „Opinel Nr.8“ nerūdijančio plieno ašmenimis ir išskirtinio dizaino raudona beržo rankena dėžutėje.

  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  Šio naujoviško dizaino peilio rankena pagaminta iš suomiško beržo, nudažyta ekologiškais dažais. Peilis parduodamas su elegantiška dėžute, todėl puikiai tinka kaip dovana.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel  kišeninio peilio Nr.8 geležtės ilgis – 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Ašmenų tvirtumas: 57-58 HRC.

  Rankena 

  Mediena, gaunama iš suomiško beržo, yra baltos spalvos. Išskirtinė rankenos išvaizda ir forma suteikiama atskirai dažant medžio blokus ir sujungiant juos į vieną. Rankenos spalva raudona. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  Šis kišeninis peilis Nr. 8, kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).