• Nemokamas pristatymas
  Stalo peilių su alyvmedžio rankena rinkinys Opinel Table Chic

  Stalo peilių su alyvmedžio rankena rinkinys Opinel Table Chic

  OPI000018
  3123840018305
  Opinel

  Prabangių elegantiškų peilių Opinel Table Chic su alyvmedžio rankena rinkinys jūsų stalui. 

  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Šie stalo peiliai, kurių rankena pagaminta iš Viduržemio jūros regiono alyvmedžių, suteiks jūsų stalui iškilmingo puošnumo ir elegancijos. Peilio geležtė 10 cm ilgio ir pagaminta iš nerūdijančio plieno. Rinkinyje – 4 vienetai, supakuoti į kartoninę dėžutę, todėl puikiai tinkami ypatingai dovanai. Peilio rankenos apjuosimas nupoliruotas taip, kad padėjus peilį ant stalo, jis nesiritinėtų.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel lenktinio peilio Nr. 10 geležtės ilgis  - 10 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Ašmenys yra nupoliruoti, suteikiant veidrodinį efektą.

  Rankena 

  Šio stalo peilio rankena yra pagaminta iš puikaus Viduržemio jūros regiono alyvmedžio. Spalva gali kisti nuo geltonos iki beveik oranžinės, su tankiomis medienos gyslomis.