• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vyr. striukė RAB Cinder Downpour Jacket Footprint

  Vyr. striukė RAB Cinder Downpour Jacket Footprint

  QWH-69-FPT-LRG
  5059913061580
  Rab

  Ši itin patvari ir lengvai pakuojama neperšlampama striukė, pagaminta iš kvėpuojančio "Pertex® Shield" audinio, turi lengvai prieinamas kišenes ir tinkamą šalmui kapišoną.

  Dydžiai
  220,00 €
  Išparduota
  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Kai reikia patikimos, tvirtos neperšlampamos striukės, kuri apsaugotų nuo greitai besikeičiančių oro sąlygų, "Cinder Downpour" suteikia lengvai supakuojamą apsaugą visiems jūsų dviračių nuotykiams. Sukurta iš kvėpuojančio "Pertex® Shield" audinio, ji pakankamai lengva, kad galėtumėte ją pasiimti su savimi visur, kur važiuojate, ir užsimesti, kai gresia liūtis. Striukė specialiai sukurta taip, kad tiktų važiuojant dviračiu, sumažinant audinio perteklių ten, kur jo nereikia, ir pailginant nugaros apačią, kad važiuojant dengtų klubus.

  Dėl apsauginių detalių striukė puikiai tinka netikėtoms audroms, pavyzdžiui, prigludęs, šalmui tinkamas kapišonas su standesniu snapeliu, padedančiu užtikrinti matomumą. Kapišoną galima reguliuoti minant pedalus, nes jis reguliuojamas viena ranka. Pailginti rankogaliai su elastiniu raišteliu apsaugos jūsų rankas nuo smarkaus priešpriešinio vėjo, o kai intensyvumas padidės, šilumą galėsite išleisti naudodamiesi lengvai pasiekiamais ventiliacijos užtrauktukais, kuriais galima patekti į po jais esančias marškinėlių kišenes. Striukėje taip pat yra dvi išorinės kišenės ant rankų, kuriose galima laikyti viską, ką reikia turėti po ranka.

  Neperšlampama striukė "Cinder Downpour" yra padengta DWR be fluorokarbono ir užtikrina meistrišką apsaugą nenuspėjamomis oro sąlygomis.

  • Pagrindinis audinys: 40D Pertex® Shield 2.5 sluoksnių konstrukcijos vandeniui atspari technologija su fluorokarbonu be DWR (120 gsm) HH: 20 000 mm/MVTR: 20 000 g/m2/24 val.
  • Nugaros ilgis per vidurį: (M dydis): 78 cm
  • Svoris: 322 g (M dydis)
  • Mažesnio tūrio, po šalmu esantis kapišonas su sustiprinta snapeliu ir elastiniu užsegimu ant veido.
  • Vienos rankos gobtuvo užtrauktuku sumažinama apimtis ties apatine galvos dalimi.
  • Striukė pritaikyta dviratininkui, atsižvelgiant į tai, kad bus lankstoma, todėl užtikrina optimalų efektyvumą ir patogumą.
  • YKK® AquaGuard® centrinis priekinis užtrauktukas
  • Prailginti rankogaliai su elastiniu surišimu, kad važiuojant atviromis vietomis rankos būtų kuo šiltesnės
  • Lengvas vienpusis galinio apačios krašto reguliavimas su apsauginiu dirželiu nuo sukibimo
  • 2 išorinės kišenės ant rankų su YKK® AquaGuard užtrauktukais