• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Moteriški trekingo batai Scarpa Zg Trek GTX Wmn

  Moteriški trekingo batai Scarpa Zg Trek GTX Wmn

  67075-202/002-38,5
  8025228903638
  Scarpa

  Universalūs neperšlampami moteriški trekingo batai „ZG Trek Gtx“, tinkantys eiti su pakrauta kuprine kalnų takais ir už jų ribų. 

  Spalva
  Dydis
  249,00 €
  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Kai reikia greitai ir patogiai judėti įvairiausiais kalnų maršrutais ir už pažinto kelio ribų, batai „ZG Trek“ – geriausias pasirinkimas. Šie neperšlampami batai su „Goretex Performance Comfort“ membrana puikiai apsaugo nuo drėgmės ir leidžia pėdoms kvėpuoti. Pakankamai aukštas auliukas gerai apsaugo čiurną einant nelygiu uolėtu paviršiumi. 

  BATVIRŠIS: zomšos batviršis su medžiaginiais įsiuvais auliuke ir šonuose bei 3D apsaugine gumos juosta TPU bato priekyje, apsaugančia pirštus nuo smūgių į akmenis ir nelygumus.
  SUVARSTYMAS: naująją greito suvarstymo sistemą sudaro dalys, iš dviejų medžiagų – lengvo plieno ir plastiko. Pėdos dalis reguliuojama vienu lengvu raištelių, veriamų į akutes iš plieno ir plastiko, trūktelėjimu. Auliuko dalis suveržiama užkabinant raištelius už metalinių kabliukų, taip suveržiant čiurną tiek, kiek reikia, bet per daug nesuspaudžiant. 
  GORE-TEX MEMBRANA: patikima apsauga nuo drėgmės iš išorės, taip pat neleidžiant pėdai prakaituoti.
  PADAS: padas „Salix Trek“ – sukurtas bendradarbiaujant prekės ženklams „Scarpa“ ir „Vibram“. Rezultatas – tvirtas universalus padas, tinkantis visiems paviršiams. Dvigubo tankio PU vidurinis padas sumažina bato svorį ir amortizuoja ten, kur labiausiai reikia. Išorinis padas iš „Vibram® XS Trek“ gumos. 

  Svoris: 535 g (vienas 38 dydžio batas)

  Spalva: bordinė (Temeraire-Red Plum)

  Prekės ypatybės

  Batai: Su auliuku