• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Kuprinė Montane Trailblazer LT 28

  Kuprinė Montane Trailblazer LT 28

  PTL28MNGO17
  5056601042807
  Montane

  Greita ir lengva kuprinė Montane Trailblazer LT 28. Jos didžiausias privalumas: prigludimas ir prisitaikymas prie kūno.

  Spalva
  160,00 €
  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Lengva kuprinė greitiems nuotykiams.

  "Montane Trailblazer® LT 28L" kuprinė sukurta remiantis novatoriška COVALENT diržų sistema, pritaikyta prie kūno, su lengvai pasiekiamų kišenių sistema, kuri naudojama pirmaujančiose "Trailblazer" kuprinėse. Kuprinė sveria įspūdingai mažai - 390 g. Visiškai užklijuotos siūlės užtikrina, kad "Trailblazer" kuprinė taip pat būtų atspari vandeniui ir apsaugotų nešamą įrangą nuo permainingų sąlygų. Ši itin lengva, techniška kuprinė sukurta specialiai aktyviems nuotykiams, kai svarbiausia mažas svoris ir greitis.

  Viršutinė atidarymo dalis: Visiškai uždara viršutinė kuprinės dalis, kurią sulenkus 3 kartus užsandarinama, kad ji būtų nelaidi vandeniui

  Krūtinės dirželiai: Du ne per vidurį esantys krūtinės diržai, kad geriau pasiskirstytų svoris

  Trekingo lazdų tvirtinimo sistema: Po pažastimi esantys lazdų tvirtinimo taškai su viršutiniais ir apatiniais tvirtinimo elementais, palengvinanti prieigą ir užtikrinanti stabilumą

  Konstrukcija:

  "RAPTOR Fly Lite" 40 denjė silikonizuoto nailono ripstopo audinys su TPU danga.

  Kuprinės išmatavimai: 51,5 cm (aukštis) x 26 cm (plotis) x 19,5 cm (gylis)

  Vandieniui atsparios siūlės: Visiškai užklijuotos siūlės, minimalus siūlių skaičius ir silikonizuotas nailono audinys sukuria vandeniui atsparią konstrukciją. Minimalus siūlių skaičius, vientisas kuprinės korpuso dizainas.

  Juosmens diržai: Pritaikomi, prie kūno priglundantys COVALENT diržai su dviem diržų kišenėmis su apsauginiais užtrauktukais.

  Išoriniai įrangos tvirtinimo taškai: Integruota išorinio laikymo arba suspaudimo kilpa, skirta greitai pasiekti ir papildomai laikyti įrangą.

  Suderinamumas su gėrimo sistema: Gėrimo sistemos kišenė yra išorinė pagrindinio vandeniui nelaidaus skyriaus kišenė. Ant krūtinės diržų yra velcro pakabinimo kilpa ir tamprios vamzdelių laikymo detalės.

  Savybės:

  • Talpa: 28 L
  • Svoris: 390 g
  • Tinka: greitiems žygiams, vienos dienos išėjimams į kalnus, kelionėms, reikalaujančioms mažo svorio, bet didelio kuprinių finkcionalumo.

  Prekės ypatybės

  Talpa Iki 30L
  Svoris 390 g
  Tūris 28 L