• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vandens filtras su gertuve Platypus QuickDraw Microfilter & Reservoir System 1L

  Vandens filtras su gertuve Platypus QuickDraw Microfilter & Reservoir System 1L

  11459
  040818114599
  Platypus

  Kompaktiška ir patogi naudoti vandens filtro ir gertuvės sistema „Platypus QuickDraw MicroFilter & Reservoir“ filtruoja iki 3 litrų per minutę greičiu ir sunaikina beveik 100% bakterijų.

  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Itin greitas siuntų pristatymas. Užsakius prekes iki 13 valandos, prekės jus pasieks kitą darbo dieną!

  Prekės informacija

  Filtro sistemą „QuickDraw Microfilter“ sudaro patvari, skonio nekeičianti ir poskonio nepaliekanti 1litro talpa/gertuvė „QuickDraw“ ir tuščiavidurių skaidulų filtro kasetė. Sistema sveria tik 95 g ir filtruoja iki 3 l per minutę greičiu, todėl patogi ir patikima visuose žygiuose ir nuotykiuose gamtoje. Ant gertuvės ir vandens butelių tinkamas montuoti vandens filtras turi vidinį/išorinį (I/O) dvigubo sriegio filtrą, sveria 63 g ir greitai filtruoja. Šis filtras – geriamo vandens šaltinis ir patikimas palydovas visose nuotykių kelionėse, kur svarbus kiekvienas gramas ir vandens filtravimo greitis. Norėdami išvalyti, galite tuščiavidurių skaidulų filtrą papurtyti arba išplauti nenaudodami jokių įrankių, kad filtras neužsikištų ir vanduo toliau būtų filtruojamas dideliu greičiu. Sumani konstrukcija – pritvirtintas gėrimo pusės dangtelis, neslystančio paviršiaus filtro korpusas – užtikrina, kad vanduo nepratekės gertuvę su filtru nešantis kuprinėje, o detalės nepasimes.

  • Itin lengva ir kompaktiška: sveria tik 95 g ir kompaktiškai susipakuoja į ritinėlį, užimantį mažiau vietos nei suvynioti marškinėliai.
  • Aukščiausios kokybės talpa: gertuvė pagaminta iš trisluoksnio polietileno, nepalieka poskonio, turi plačią angą ir laikymo rankeną, kad būtų lengva ją pripildyti vandens. 
  • Susikurkite savo gėrimo sistemą: dvigubo sriegio sistema leidžia filtrą užsukti ant „QuickDraw Reservoir“ talpos, „smartwater®“ butelių, „Platy Hoser“, daugumos „Platy“ butelių ir kai kurių įprastų 28 mm PET limonado/vandens butelių.
  • Greitas filtravimas: tuščiavidurių skaidulų kasetė leidžia vandenį filtruoti 3 litrų per minutę greičiu esat normaliam spaudimui.
  • Paprasta valyti: valykite papurtydami arba išplaukite be jokių įrankių.
  • Tvirto dizaino: pritvirtintas dangtelis sandariai užsidaro, kad vanduo nepratekėtų, filtro korpusas neslysta netgi šlapias, prie jo nelimpa purvas.
  • Tuščiavidurių skaidulų privalumas: dėl šimtų viduje esančių tuščiavidurių skaidulų vanduo filtruojamas daug greičiau nei įprastais filtrais.
  • Efektyvus: kiekvienas mikrofiltras testuojamas atskirai, siekiant atitikti EPA & NSF reikalavimus, kad būtų sunaikinta 99,9999% bakterijų ir 99,9% pirmuonių*.

  *Tokių kaip Giardia, Cryptosporidium, E. coli, Salmonella ir Cholera. Neapsaugo nuo virusų, cheminių medžiagų ir toksinų.

  Filtro porų dydis: 0,2 mikrono

  Filtro kasetės tarnavimo laikas: 1000 litrų

  Yra kasetės keitimo indikatorius

  Talpos išmatavimai: 12,7 x 7,6 x 5 cm

  Filtro išmatavimai: 12,7 x 4,6 x 4 cm

  Filtro svoris:  63 g

  Bendras svoris: 95 g

  Medžiagos: tuščiavidurės skaidulos, ABS

  Pagaminta JAV