• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Vyriškos kojinės Lorpen T3 X3RPE Running Padded Eco

  Vyriškos kojinės Lorpen T3 X3RPE Running Padded Eco

  6210227-5427-M
  8445042013311
  Lorpen

  Paminkštintos, lengvos sportinės kojinės, idealiai tinkančios bėgimui.

  Spalva
  Dydžiai
  21,50 €
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  T3 sluoksnių bėgimo kojinės, kuriose įdiegta naujoji SLS technologija. Pilnai sutvirtintos, be siūlių, labai lengvos ir patvarios. Su dvigubu liežuvėliu, kad apsaugotų jus nuo trinties bate.

  Sudėtis: 41% perdirbtas nailonas, 34% Coolmax ECO, 17% tamprus nailonas su lycra , 8% tencelio pluoštas.

  Aukštis: Prigludimas prie kulkšnies, su apsauga nuo pritrinimų, kad būtų išvengta trinties tarp kulkšnies ir bato galinės dalies.

  Sutvirtinimas ant kojinės: Kojos pirštai ir kulnas.

  Sezonas: Ruduo / Pavasaris / Vasara.

  Storis: Vidutinis (2/4).

  Technologijos:

  T3 technologija: Išskirtinė technologija su trimis skirtingais verpalų sluoksniais, leidžianti pasiekti maksimalų kiekvieno tipo verpalų našumą ir suteikianti didžiausią patogumą sportininkams.

  "Coolmax® EcoMade": "Coolmax® EcoMade" technologija užtikrina tokį pat ilgalaikį vėsos pojūtį, kokio tikitės iš "Coolmax®", tačiau, siekiant apsaugoti aplinką, ji pagaminta iš 97 % perdirbtų medžiagų. Šis poliesterio pluoštas pagamintas iš 100 % perdirbtų PET butelių, todėl užtikrina nuolatinį drėgmės pašalinimą.

  Lycra yra sintetinis elastano pluoštas, kuris gali išsitempti iki šešių kartų ir vėl ir vėl sugrįžti į pradinę būseną. Jo strateginis išdėstymas "Lorpen" kojinių išoriniame sluoksnyje užtikrina ilgą kojinių tarnavimo tarnavimo laiką. Kartu su nailonu lycra pasižymi tvirtumu ir amortizacijos savybėmis.

  Red-Cycled Nylon: perdirbto nailono verpalai 100 % pagaminti iš žuvų tinklų, kurių naudojimo laikas žvejybos pramonėje baigėsi. Užuot tapę pavojumi vandenyno dugne ar šiukšlėmis kitur, jie perdirbami į naujus nailono siūlus. Šis ištisinio pluošto verpalas pasižymi tvirtumu ir amortizacinėmis savybėmis. Tai pluoštas, kuris yra atspariausias nusidėvėjimui.

  Prekės ypatybės

  Ilgis Vidutinio ilgio