• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  Kojinės Lorpen T3 T3LIE T3 Light Hiker Mini Eco

  Kojinės Lorpen T3 T3LIE T3 Light Hiker Mini Eco

  6210205-5779-S
  8445042717929
  Lorpen

  Trumpos lengvų žygių, trekingo kojinės, su sutvirtinimais ant svarbiausių vietų.

  Spalva
  Dydžiai
  19,50 €
  Pristatymo informacija:
  Nemokamas pristatymas prekėms, kurių kaina didesnė nei 50,00 €
  Itin greitas siuntų pristatymas. Įsigijus mūsų prekes, kurjeriai jas pristatys jums į namus ar į paštomatą per 1-3 darbo dienas. Norit gauti siuntą per trumpiausią laiką, rekomenduojame užsakyti prekes iki 13:00 valandos.

  Prekės informacija

  "Lorpen T3LIE T3 Light Hiker Mini Eco" kojinės yra plonos ir sutvirtintos kojinės su sustiprintu kulnu ir pirštu bei ventiliacijos zona priekyje, skirtos žygiams nuo pavasario iki rudens. Lorpen Light Hiker Mini Eco kojinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų.

  Sudėtis: 47 % Red-Cycled nailonas, 23 % elastingo nailono su lycra, 19 % "Coolmax Eco", 11 % "Tencel", naudojant patentuotas T3 ir SLS technologijas.

  Aukštis: Trumpas modelis, su apsauga nuo pritrinimų, kad būtų išvengta trinties tarp kulkšnies ir bato galinės dalies.

  Sutvirtinimas ant kojinės: Kojos pirštai ir kulnas.

  Sezonas: Ruduo / Pavasaris / Vasara.

  Storis: Plonos (1/4).

  Technologijos:

  T3 technologija: Išskirtinė technologija su trimis skirtingais verpalų sluoksniais, leidžianti pasiekti maksimalų kiekvieno tipo verpalų našumą ir suteikianti didžiausią patogumą sportininkams.

  "Coolmax® EcoMade": "Coolmax® EcoMade" technologija užtikrina tokį pat ilgalaikį vėsos pojūtį, kokio tikitės iš "Coolmax®", tačiau, siekiant apsaugoti aplinką, ji pagaminta iš 97 % perdirbtų medžiagų. Šis poliesterio pluoštas pagamintas iš 100 % perdirbtų PET butelių, todėl užtikrina nuolatinį drėgmės pašalinimą.

  Lycra yra sintetinis elastano pluoštas, kuris gali išsitempti iki šešių kartų ir vėl ir vėl sugrįžti į pradinę būseną. Jo strateginis išdėstymas "Lorpen" kojinių išoriniame sluoksnyje užtikrina ilgą kojinių tarnavimo tarnavimo laiką. Kartu su nailonu lycra pasižymi tvirtumu ir amortizacijos savybėmis.

  Red-Cycled Nylon: perdirbto nailono verpalai 100 % pagaminti iš žuvų tinklų, kurių naudojimo laikas žvejybos pramonėje baigėsi. Užuot tapę pavojumi vandenyno dugne ar šiukšlėmis kitur, jie perdirbami į naujus nailono siūlus. Šis ištisinio pluošto verpalas pasižymi tvirtumu ir amortizacinėmis savybėmis. Tai pluoštas, kuris yra atspariausias nusidėvėjimui.

  Prekės ypatybės

  Ilgis Trumpos