• Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • turistiniai batai
  • Vyriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX
  • Vyriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX
  Vyriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX

  Vyriški žygio batai Scarpa Rush TRK GTX

  63140-200/002-43
  8057963160229
  Scarpa

  Neperšlampami žygiams miškuose ir kalnuose tinkantys vyriški žygio batai „Scarpa Rush TRK GTX“ pasižymi ryškiomis spalvomis ir pėdų nuovargį mažinančiomis technologijomis bei puikiu lengvumo ir stabilumo santykiu.

  Spalva
  Dydis
  189,00 €
  Pristatymo informacija:
  Perkant šį produktą pristatymas - nemokamas!.
  Pristatymo laikas Lietuvoje 1-3 d.d. Užsakytas prekes iki 14:00 val. išsiųsime tą pačią dieną.

  Prekės informacija

  Naujas vardas žygių batų kategorijoje – „Scarpa Rush TRK GTX“ pasižymi ne tik ryškia išvaizda, bet ir pėdos nuovargį mažinančiomis technologijomis bei puikiu tvirtumo ir lengvumo santykiu, todėl idealiai tinka tiek trumpiems, tiek ilgesniems  žygiams. Šių vyriškų žygio batų tikslas – jūsų pėdų patogumas, todėl šie neperšlampami batai su auliuku sukurti taip, kad užtikrintų kojų komfortą, stabilumą ir lengvumą einant.

  Konstrukcija:

  BATVIRŠIS: 1,8 mm zomša ir tekstilė. Neperšlampama ir orui laidi Gore-Tex mebrana, kad būtumėte gerai apsaugoti drėgmės ir lietaus sąlygomis, bet pėdos galėtų kvėpuoti. Gerai priglundantis ir apspaudžiantis auliukas, apsaugantis ir įrėminantis čiurną. Sistema Autofit 3D COLLAR užtikrina, kad viršbatis gerai priglunda ir apglėbia pėdą, jos per daug neapspaudžiant.

  RAIŠTELIŲ SISTEMA: iš kilpelių, fiksatoriaus ir kabliukų, kad būtų užtikrintas tolygus suveržimas išvengiant pernelyg suspaudžiamų vietų.

  PADAS: naujasis „PRESA®“ padas pagamintas iš gerą sukibimą ir ilgaamžiškumą garantuojančių medžiagų, išreikšto kulno ir žygiams tinkančio protektoriaus, leidžiančiais neslysti ir prireikus stabdyti. Be to, IKS (Interactive Kinetic System) technologija, kuriai būdingos 5 smūgius sugeriančios sritys (kupolai), palaipsniui ir tikslingai palaiko ėjiko kūno svorį veiklos kalnuose metu.

  VIDPADIS: DTS TPU Frame

  TARPUPADIS: 3D EVA-CM

  Spalva: pilka su geltona (Titanium Lime), mėlyna-mango ( Pagoda blue - mango)

  Svoris: 555 g vienas 42 dydžio batas